התחברות / צור חשבון
חיפוש באתר:
הרשם לרשימת תפוצה:

 

 


עלון למורים
עלון eSchola 
זהו עלון המתפרסם במספר שפות ובו ניתן לקרוא על פרוייקטים שונים המתרחשים במהלך השנה, ניתן למסור בקשות למציאת שותפים לפרויקטים חדשים או להצטרף לפרויקטים קיימים המפורסמים בעלון. כמו כן, ניתן לקרוא על אתרים חינוכיים חדשים.
העלון מתורגם לעברית על ידי עמותת מקש. ניתן לקבל את העלון בחינם.
בישראל קרוב ל 4,500 מורים מנויים על העלון.


עלון 114 הדפס דואר

עלון המורים של רשת החינוך  האירופית
גיליון 114
24 באפריל 2006
עמיתים יקרים,
החודש נתמקד בעיקר בנושא יום אירופה.
בתאריך 9 במאי 1950, הציג רוברט שומאן את הצעתו לארגן את אירופה מתוך כוונה לשמר יחסי שלום בין המדינות. הצעה זו, שזכתה לכינוי "הצהרת שומאן", נחשבת לתחילת יצירתו של מה שמהווה כיום האיחוד האירופי.
בימינו 9 במאי הפך לסמל אירופי אשר, לצד הדגל, ההמנון, המוטו והמטבע האחיד (לפחות בחלק מן המדינות) מהווה חלק מזהותה של הישות הפוליטית של האיחוד האירופי. יום אירופה הוא הזדמנות לפעילויות ולחגיגות המקרבות בין אירופה לתושביה ובין תושבים לבין עצמם.
יום האביב באירופה יוצר באופן מיוחד גם סינרגיה אירופית חזקה בין אלפי בתי ספר. אנו מאמינים שיום אחד לא מספיקה שנת הלימודים כולה צריכה לאפשר לבני נוער להבין שאירופה היא מרחב המחייה שלהם, הם אלה שעושים אותה ובידיהם נמצא העתיד שלה.
eTwinning ו-Comenius גם הם פרוייקטי מפתח בעניין עתידה של אירופה. הם תומכים בשיתופי פעולה בין בתי ספר, בשפת התקשורת, בחדשנות פדגוגית ובעבודת צוות; כלומר כל המרכיבים שעוזרים לתלמידים לצעוד אל תוך חיים אירופאים פעילים.
אני מאמינה שכל היוזמות האירופאיות והבינלאומיות בבית הספר יתרמו יחדיו לעיצוב עתידנו. באפשרותכם להצטרף לאחד מהם, לשלב ביניהם, ליצור משלכם, וכל הדלתות פתוחות. אנחנו כאן כדי לתמוך בכם.
שלכם בידידות J
בריגיט
כתובת דואל זו מוגנת מדואר זבל, אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה  
 

המשך קריאה...
 
להמשך המאמר...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 3 - 4 מ 22

DIVI8 עיצוב ופיתוח האתר